קצת עלינו

למצות מול לחוות

רוב המטיילים שעוברים במדינת מחוז צ'יאפס, אמרו את המשפט הבא: "ואו! יש כל כך הרבה מה לעשות כאן! אם הייתי יודע היית נשאר כאן לפחות עוד שבוע." – הסיבה היא מפני שישראלים מתייחסים לס. קריסטובל כעיירה קטנה, מה שהם לא יודעים זה – שהעיירה המדהימה הזו, נמצאת על הר במרכז מדינת מחוז שכפולה את הארץ כשלוש פעמים, והיא פשוט מדינה שלמה, שיש כל כך הרבה מה לראות בה. ציאפס היא אחת המחוזות המדהימים ביותר במקסיקו, יש כאן הכל, ממש; מג'ונגלים, יערות גשם מלאי מפלים, סונטות ולגונות בצבעים שלא יאמנו ובכל הגדלים והצורות, ובכל האופציות האפשריות: כולל סנפלינג מפלים, אומגות על הלגונות, סתם מסלול או טרק ארוך, ועוד ועד לאזור סלעי שמזכיר את אפריקה, צוקי קניון בגובה קילומטר, ומכתשים עם חיות ובעלי חיים מרהיבים מתוכים ועד נשרים תנינים וקופים ..

מדינת מחוז צ'יאפס ידועה בקשר העמוק שלה לבני המאיה, החל מהכפרים הרבים והאוטנטיות הנדירה מאוד, שאפשר למצוא שם, [והכל תלוי עד כמה באתם לחוות את המקום והשטח], ועד לעתיקות של בני המאיה מערים שלמות בג'ונגל, כולל מקדשים שדות, מובילי מים, בתים ועד לפרמידה הגבוהה ביותר במרכז אמריקה שם הכל כל כך אוטנטי שנכון לכתיבת שורות אלה, אפשר ממש להגיע ולגעת בממצאים ואף אחד לא יעצור אתכם!

– כשראינו שאין מי שיכוון את המטיילים לאוצר הגלום הזה, וגם הסכוניות הרבות הפזורות בעיר לא מתאימות לאופי המטייל הישראלי שבא לחקור ולחוות, אלא יותר בגישה סיטונאית, החלטנו לפרוס את סקאלת הצבעים ולתת לכם לבחור 😉

אנחנו כבר בחרנו, לכן אנחנו כאן – בשבילכם!